واردات کالا

امین آموزنده
10 دسامبر, 2023
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه
واردات کالا

اگر قصد خرید و یا واردات کالا از کشورهایی چون امارات و چین را دارید پس این مقاله برای شما مناسب است.

گاهی برای هر فردی ممکن است پیش بیاید که به دنبال کالایی خاص باشد اما امکان تهیه آن محصول، در فروشگاه‌های داخلی ممکن نباشد. برای این منظور راه های محدودی در پیش روی ما وجود دارد که قصد داریم به برخی از آن ها اشاره کنیم.

تهیه توسط خود شخص

این روش مناسب افرادیست که توانایی خروج از کشور را دارند و میتوانند خود با گشت و گذار در بازار کالا محصول خود را تهیه نمایند. اما این روش محدودیت هایی از قبیل محدودیت تعداد ورود کالا و همچنین جا به جایی ارز دارد.

واردات کالا از طریق واسطه

این روش مناسب افرادیست که نیاز به گشت و گذار در بازار و خرید حضوری ندارد و شناخت مناسبی نسبت کالا دارد تا بصورت اینترنتی آن را سفارش دهد. در این زمینه وبسایت های فراوانی وجود دارد که این کار را برای شما راحت تر میکنند. اما در این روش خریدار توانایی رصد بازار را ندارد و تنها میتواند از طریق وبسایت‌های فروش آنلاین خارجی از جمله آمازون و… خرید کنند. از آن جا که خرید از ایران امکان پذیر نیست باید این محصولات را در وبسایت‌های واسط ایرانی خرید کنید که مبلغی به عنوان کمیسیون خرید واسطه به مبلغ خرید اضافه خواهد شد.

واردات کالا با بازرگانی رضا (پیشنهادی)

این روش مناسب افرادیست که تمایل به خرید کالا با پایین ترین قیمت را دارند. برای این منظور فروشگاه بازرگانی رضا سرویسی را فرآهم آورده تا تمامی هموطنان و همکاران عزیز بتوانند کالاهای مورد نیاز خود را بدون نیاز به مجوز با هر میزان سفارش دهند. این روش به این صورت است که مشتری و یا همکاران فروش قطعات موبایل کالا و یا کالاهایی را انتخاب کرده و به ما سفارش میدهند. این کالا توسط مامورین خرید ما در بازار خارجی استعلام میشود و پس از اعلام پایین تر قیمت به شما خرید انجام میشود.

مدت دریافت و هزینه پرداختی خریدار با توجه به نحوه شیپینگ متغییر است.

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.